MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylla 8985466
nr 898 5466
Bokhylla
omkring 1900, längd: 64, djup: 24, höjd: 141
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 juni 2014
kl 19:22:39
100 kr
300 kr
250 kr